דרופשיפינג

5 דברים שצריך לדעת על דרופשיפינג

במהלך השנים נוצרו לא מעט שיטות מסחר שונות, בין אם מדובר בשיטות ישירות או שיטות עקיפות. הרעיון הוא למצוא את הדרכים היעילות ביותר למסחר ולקשר שבין הסוחר ללקוח. בין אם מדובר במסחר פרונטאלי או וירטואלי.

אז מה זה דרופשיפינג ? זוהי אחת השיטות שנוצרו במהלך השנים, בפרט מאז התפתחות המסחר באינטרנט היא דרופשיפינג. מדובר על שיטה במהלכה הסוחר שעושה את העסקה, מעביר את של הלקוח ישירות ליצרן והוא זה שמעביר את המוצר אל הלקוח, מבלי שזה יגיע אל הסוחר.

שיטה זו התפתחה עם השנים, כאמור בעידן האינטרנט היא הפכה להיות מאוד מפותחת, בין היתר בזכות העובדה שהרבה מאוד אנשים החלו להציע מוצרים דרך האינטרנט, והם לא בהכרח יכולים להחזיק את מלאי המוצרים בבית או בעסק שלהם.

לפני שנציג 5 נקודות שצריך לדעת על התהליך, חשוב להבהיר, כמעט בכל תחום זה אפשרי, אך זה תלוי בהיבטים שונים, כולל היבטים כלכליים מסוימים.

דברים שצריך לדעת בתחום

1.הרעיון של דרופשיפינג הוא לאפשר לסוחר, לא להתמודד עם כל הנושא של החזקת מלאי ומשלוחים. כך הכל עובר בעצם לשליטה והתעסקות של היצרן.

2.זה פותח פתח לסוחרים למכור במדינות מסוימות מוצרים שאינם מגיעים אל אותה מדינה, דרך יצרנים במדינה אחרת. אפשר להקים אתר מכירות ולהפנות את הלקוח אל היצרן, במקום שהם יצטרכו לייבא את כל המוצרים בעצמם.

3.באופן טבעי זה חוסך את כל הנושא של דמי שכירות ובמידה מסוימת אפילו את כל הנושא של משכורות, מאחר ואין צורך להחזיק כוח אדם בשביל זה.

4.התהליך הוא הרבה יותר פשוט, יותר מהיר ויותר קל, אך חשוב שהוא ייעשה בצורה מסודרת לטובת הלקוח.

5.ניתן לייצר תהליך שמשלב בתוכו הרבה מאוד אלמנטים שיווקים יעילים ופשוטים.

מתעניינים ביזמות דיגיטלית ? לחצו כאן >> https://www.shaharashkenazi.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *