כיצד נקבע הדירוג של האתר שלך בגוגל? - The Puzzle
דירוג של האתר שלך בגוגל

כיצד נקבע הדירוג של האתר שלך בגוגל?

דירוג של האתר שלך בגוגל
קידום אתרים בגוגל הפך למשימה שכל בעל אתר רוצה לעשות. כיום יותר ויותר בעלי אתרים מבינים כי ככל שהם ממוקמים יותר גבוה בגוגל כך האתר שלהם יהיה רווחי יותר והם יקבלו תנועה ערה יותר לאתר. זהו למעשה מה שנקרא קידום אורגני וזוהי הסיבה מדוע כה חשוב לעשות קידום אתרים בגוגל. קידום אורגני נעשה בשלל רחב של שיטות שמטרתן לקדם את האתר שלך בגוגל, כל השיטות הללו נגזרות מהאופן בו האלגוריתם של גוגל עובד. לגוגל יש אלגוריתם הרץ על כול הרשת ומדרג את האתר שלכם במגוון רחב של שיטות בכדי לקבוע האם הוא אתר איכותי. האלגוריתם של גוגל סודי ואף אחד לא יודע בדיוק כיצד נקבע הדירוג בו אך ישנן הנחות מסוימות כיצד הדירוג של גוגל נקבע ועל פי הן מקדמי האתרים פועלים. ההנחה היא שתוכן איכותי משפיע מאוד על הדירוג, תנועת הגולשים באתר והקישורים מאתרים אחרים.

מהי גוגל אנליטיקס?

גוגל מעניקה לנו שלל של תוכנות חינמיות בכדי לעזור לנו לדעת מה קורה באתר שלנו. גוגל אנילטיקס היא תוכנה חינמית במסגרתה אנחנו מטמיעים קוד באתר שלנו. הקוד הזה מאפשר לנו לדעת כול מה שאנחנו צריכים על האתר שלנו. כך לדוגמא אנחנו יודעים כמה זמן שהו הגולשים בכול דף באתר שלנו, איזה דף היה מועדף עליהם מהיכן הגיעו הגולשים ולאיזה אתר הם יוצאים. זהו יתרון עצום שגוגל מספקת לנו בעלי האתרים והוא מאפשר לנו לדעת מה הן החוזקות של האתר שלנו ומה הן החולשות של האתר שלנו וכך לנהל טוב יותר את אתר האינטרנט שלנו, לשפר ולהפוך אותו ליותר איכותי.

איך אני יכול להיות מקדם אתרים?

בתוכנת גוגל אנליטיקס כול אחד יכול להשתמש לכאורה, אך בפועל צריך הבנה מסוימת בתוכנה בכדי לנהל אותה בצורה הכי טובה. רבים חושבים כי הם יכולים לקדם את האתר שלהם באופן עצמאי אך מדובר בטעות ולא כול אחד יכול לקדם את האתר שלו. בכדי להיות מקדם אתרים עלינו ללמוד את זה ממש כמו כול מקצוע אחר, להתמקצע בתחום ולהבין אותו היטב. ככל שנבין את התחום יותר טוב כך נתמקצע בצורה שלמה יותר. על כן לא כול אחד יכול להיות מקדם אתרים ועלינו לזכור זאת, כפי שלא כול אחד יכול לעבוד עם תוכנת גוגל אנליטיקס. אם אתם רוצים לקדם את האתר שלכם הרי שתבחרו בחברה מקצועית כמו דיגיטאצ' שתעזור לכם לבצע זאת ברמה הגבוהה ביותר.

1 מחשבה על “כיצד נקבע הדירוג של האתר שלך בגוגל?”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *