כיצד עכבר גיימינג מקצועי ישדרג לכם את חווית המשחק - The Puzzle
עכבר גיימינג מקצועי

כיצד עכבר גיימינג מקצועי ישדרג לכם את חווית המשחק

בעקבות השינויים המהירים בעולם הטכנולוגי, כול חוויית משחקי המחשב והווידאו השתנתה וכיום הפעולות שאנו עושים עם הגוף יכולות להשפיע על המשחק ולא רק ג'ויסטיק פשוט כמו שהיינו מכירים. לעכבר הגיימינג המקצועי יש הרבה יתרונות ולמעשה הוא נכנס לחיינו  לא פני הרבה זמן, אם להיות מדיוק לפני 10 שנים התחילו עם האב טיפוס עד לרמה המדויקת של היום.

איך עובדים עכברי הגיימינג:

עכברי הגיימינג מחולקים לשני סוגים עיקריים. העכבר האופטי ועכבר המבוסס לייזר. עכבר לייזר עדיף על פני האופטי המיושן והביצועים שלו הרבה יותר טובים. עכבר הלייזר מקצועי לא חייב להיות על משטח מיוחד כמו האופטי והאיכות שלו נשמרת לאורך זמן. עכבר גיימינג צריך להתאים לכם ליד ושלא יהיה לכם כבד מידי ולכן יש לבדוק כמה עכברים לפני שמחליטים. איכות הדיוק של עכבר לייזר מתאים מאוד לגיימרים ולכן הוא נמכר יותר לסוג הזה של השחקנים.

עכבר גיימינג מקצועי

אלה דברים כדאי לבדוק לפני הקנייה:

דבר ראשון שמשפיע על המשחק, זה המשקל של העכבר:  יש לא מעט גדלים וסוגי עכברים ולכן כדאי לכם לבדוק מה העכבר שהכי מתאים לכם. המשקל של העכבר משפיע על היציבות של היד וככה גם על המשחק. : יש כמה סוגים של עכברי לייזר שאפשר להגדיר אותם כדקים ויש כאלה שאפשר להגדיר שמנים. השמנים יותר מתאימים לאחיזת כף יד וכבדים יחסית ואילו הרזים, יותר קלים ועם אחיזה מעט רופפת. חשוב לזכור שאת עכבר הלייזר מרימים ומשחקים איתו כמו עם היד ולכן חשוב שיהיה לכם הכי נוח.

רזולוציה גבוה: כדיי שהעכבר יגיב יותר טוב למשחק, על העכבר לייזר להיות בעל רזולוציה של 1600 dpi  מינימום וזאת על מנת להזיז את הסמנים על המסך בצורה מדויקת ומהירה. בכלל רזולוציה טובה מאוד זה משהו שהתרגלנו ביום יום וזה אדרבא חשוב במשחקי מחשב

כפתורים: יש עכברי לייזר עם כפתורים שעוזרים לחוויה ולפעילות המשחק. יש עכברים עם כפתורים בצדדים ולמעלה,  שאפשר לתכנת וזאת מבלי להוריד את העיניים מהמשחק וככה חווית המשחק הופכת לקלה ונוחה יותר. הכפתורים גם יכולים להיות חלק מהעיצוב של העכבר, אם הדבר מוצא חן בעינכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *