איך למכור באינטרנט - The Puzzle
איך למכור באינטרנט

איך למכור באינטרנט

אם אנחנו רוצים למכור באינטרנט, אנחנו צריכים להתייחס לעניין כאילו מדובר בחנות פיזית. עצם זה שמדובר בחנות אינטרנט לא אומר שתהליך המכירה הוא שונה. אומנם אין גורם אנושי שעומד ומציע ללקוח מוצרים ושירותים, אך גם בלעדיו, אין ספק שיש דברים שצריך להתייחס אליהם, דברים שאמורים לאפשר לנו למכור בצורה נכונה.

השאלה איך למכור באינטרנט, יש לה תשובות בכמה מישורים. למשל יש את המישור של השיווק והפרסום. כאן אנחנו מדברים בהיבט הרחב. על מנת למכור מוצר או שירות באינטרנט, אנחנו צריכים לפרסם אותו ברחבי הרשת על מנת שהגולשים יגיעו אלינו. לכן אנחנו נבצע מסע פרסום ברחבי הרשת, בין אם זה בגוגל, בין אם זה בפייסבוק ורשתות חברתיות, ובין אם זה באתרים כלליים ברשת.

איך למכור באינטרנט

כמו כן, אנחנו נציג מבצעים, הנחות ונקדם את המכירה בדרכים שונות שימשכו את הגולשים לקנות את המוצר או את השירות שלנו. לשמחתנו, אנחנו יכולים להשתמש בשורה של כלים שהרשת מאפשרת לנו. מן הסתם, מדובר בתהליך שדורש תכנון מראש, ידע ונתונים, אנחנו צריכים להיות מודעים לכל צעד שאנחנו עושים וכיצד הוא יכול להשפיע עלינו.

נקודה אחרת מתייחסת לעניין של מכירה בפועל, כמו בחנות האינטרנט עצמה. לשם כך, אנחנו צריכים לאפשר לגולש חווית קנייה נוחה מצד אחד, ומצד שני, אנחנו צריכים להעניק לגולשים שלנו אפשרות גם ליהנות מרכישה בטוחה. אחת הבעיות הגדולות של מכירת מוצרים ושירותים ברשת היא החשש של הציבור מפני רכישה לא מאובטחת, לא בטוחה. לכן אנחנו צריכים להעניק להם את כל האפשרויות בשביל לדעת שהם קונים את המוצר בצורה בטוחה. כך הם יהיו רגועים ויהיו מוכנים לתת לנו את מספר כרטיס האשראי שלהם.

לצורך רכישה בטוחה אנחנו צריכים להשתמש בקוד אבטחה מצד אחד, ומצד שני אנחנו צריכים להפעיל מענה אנושי שיעמוד מאחורי האתר, כך שאם יש בעיה ולו קטנה ביותר, יהיה להם למי לפנות.

כאמור, הגולש ירצה לקנות מאיתנו אך ורק אם הוא ייהנה מחוויית גלישה נוחה וייחודית, שתגרום לו למצוא את המוצר שהוא רוצה בקלות.

לעוד מידע, הכנסו לאתר של אישופ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *