שיווק באינטרנט לעסקים קטנים - The Puzzle
שיווק באינטרנט לעסקים קטנים

שיווק באינטרנט לעסקים קטנים

שיווק באינטרנט הוא שם כולל לשימוש במדיה האינטרנטית (הנחשבת לערוץ התקשורת המוביל כיום) לטובת שיווק ופרסום של עסק מסוים. בעלי עסקים בכל סדר גודל יכולים לפרסם את האתר, העסק, השירותים והמוצרים שלהם באמצעות האינטרנט. הם יכולים להגיע לקהלי יעד חדשים, לפלח את הפרסום לקהלי יעד ממוקדים, להרחיב את מעגל המוצרים והשירותים באמצעות האינטרנט עצמו ובכך להרחיב את מעגל ההכנסות וכמובן לשפר ולשדרג את מיתוג העסק באמצעות הפלטפורמה העשירה הזו.

חשיבות התוכן בעולם השיווק באינטרנט:

כמעט בכל שיטת פרסום שנשתמש בה באינטרנט לתוכן יהיה משמעות עצומה. בין אם מדובר במודעות פרסום לקמפיינים ממומנים, בפוסטים לבלוג באתר החברה, למאמרים המפוזרים ברשת לצורך פרסום או קידום האתר בגוגל ועוד. התוכן הוא זה המייצג אתכם ואת העסק שלכם לכן עליו להיות כתוב בצורה רהוטה ככל האפשר. כמו כן הקפידו על שפה נאותה המדברת לאדם הממוצע. אין צורך בשימוש בשפה גבוהה יתר על המידה שכן האדם הממוצע עשוי שלא להבין מה אתם רוצים ממנו.

באם אינכם כותבים את התוכן בעצמכם הקפידו לתת דגשים לכותב בנוגע לאני מאמין שלכם ואם אין מדובר במאמרים רבים אזי מומלץ לעבור עליהם לפני העלאתם לאתר. כתבו תוכן שיווקי המציג היטב את המוצר/שירות שלכם או הנושא עליו אתם מדברים ורשמו לפחות משפט הנעה לפעולה אחד במאמר (מומלץ בסופו) הקורא את הגולש לביצוע הפעולה הבאה.

מאמר בנושא שחייבים לקרוא: שיווק באמצעות תוכן: איך זה עובד ולמה זה טוב?
שיווק באינטרנט

איזו שיטה היא הטובה ביותר להבאת לקוחות?

האמת שזה כמו לשאול איזו שתייה היא הטעימה ביותר, שהרי התשובה לשאלה זו איננה בטוחה שכן אנשים שונים אוהבים טעמים שונים. ישנם אנשים העובדים עם שיטה X המספקת להם תוצאות מדהימות ואחרים המשתמשים באותה שיטה וזו אינה מספקת להם תוצאות. כמו כן אנשים אחרים המשתמשים בשיטה Y אשר מספקת להם תוצאות  ואחרים שאותה שיטה אינה מספקת להם תוצאות. מומלץ להתאים את שיטת השיווק לסוג העסק, המוצרים והשירותים שלו כמו גם לקהל היעד והיכן ניתן יהיה למצוא אותו. ניתן לבחון מספר פלטפורמות במקביל ולראות היכן אתם מקבלים את התוצאות הטובות ביותר, לפעמים כדאי לשכור את שירותיו של איש מקצוע כמו כפיר מגן כדי לנתח את התוצאות והנתונים בצורה הטובה ביותר.

כיצד לבנות יחסים עם הלקוחות שלנו?

אחד היתרונות הגדולים ביותר באינטרנט הוא היכולת לבנות מערכת יחסים עם הלקוחות ולבנות קהל אוהדים. קל יותר למכור למישהו המעריץ ומעריך אותך מאשר להביא לקוחות חדשים שלא הכירו את העסק קודם לכן. ניתן לעשות זאת באינטרנט באמצעות פעילות ברשתות החברתיות, העלאת סרטונים ליוטיוב, ניהול בלוג איכותי ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *