כסף מהאינטרנט - The Puzzle
משחקי מחשב - Unity

כסף מהאינטרנט

שיטות שונות של כסף מהאינטרנט מפרנסות כיום ישראלים רבים. חלקם עובדים באינטרנט במשרה חלקית, חלקם במשרה מלאה וחלקם לקחו את העסק האינטרנטי שלהם עוד כמה צעדים קדימה לכדי להרוויח הרבה יותר. היום נבחן את אחת הדרכים הטובות ביותר להרוויח כסף באמצעות האינטרנט, אולם אל תצפו שזה יקרה בן לילה.

בחירת דומיין

איך להרוויח כסף מהאינטרנט באמצעות בלוג פרטי:

כשאנו חושבים על יומן או כתיבה ביומן אנו מדמיינים דבר אחד מאוד פשוט והוא תמונה שלנו בתור ילדים כותבים ביומן שנתי בסגנון "יומני היקר… היום היה לי סוף סוף את האומץ להציע לילדה הכי יפה בכיתה לצאת איתי"… כשאנו מדברים על בלוג אנו מדברים על יומן אינטרנטי אך על סגנון כתיבה אחרת לגמרי. נכון, סגנון הכתיבה צריך להיות אישי מכם את הגולש אבל המידע שאתם כותבים לא צריך לחלוק הערות מהחיים הפרטיים שלכם, אלא תוכן בעל ערך לגולש, כזה שהוא מחפש וישמח למצוא אותו בבלוג שלכם ולקרוא עוד בבלוג שלכם. כך הוא גם יחזור אליו במועד אחר.

נושא הבלוג:

נושא הבלוג שלכם צריך להיות נושא שמצד אחד יש לכם מספיק ידע לחלק לקוראים שלכם ומצד שני צריך להיות נושא שאתם אוהבים ויש לכם תשוקה אליו. אחרת הבלוג לא יחזיק מעמד לאורך זמן. אם יש לכם תחביב או התמחות מסוימת זה יכול להיות נושא מצוין לכתוב עליו. כמובן כדי שתרוויחו גם כסף מהבלוג צריך שהנושא יהיה בתחום שיש בו כסף. על כך תוכלו להתייעץ עם מומחים שונים.

הקמת הבלוג:

היום תוכלו להקים בלוגים חינמיים בכל מיני פלטפורמות, אולם אנו ממליצים תמיד על בניית אתר מקצועי יותר מה שימשוך יותר גולשים וישפר את הסיכוי שלכם להרוויח כסף, ויותר כסף מהאתר שלכם.

פיתוח משחקי מחשב

דרכים להרוויח כסף בבלוג שלכם:

תוכלו להירשם לאתרי שותפים ולקבל קודים לשתילה באתר. כך אתם ממליצים לגולשים שלכם על מוצרים שונים ברשת וכאשר תהיה מכירה דרך גולש שלכם שהגיע מהקישור באתר שלכם – אתם מקבלים עמלה. כמו כן תוכלו לשים באתר פרסומות של גוגל אדסנס ופלטפורמות אחרות ולהרוויח כסף מכל הקלקה על הפרסומת (כמובן שאסור לכם להקליק על הפרסומות שלכם וישנן הגבלות ותנאי שימוש שחשוב לקרוא לפני). במידה והעסק יצליח במיוחד וההכנסות יעלו מדי חודש בחודשו, תהיו חייבים תוכנה לניהול כספים שתציג לכם את כלל הנתונים שיסייעו לכם להתנהל בצורה תקינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *