תוכנה לניהול פרויקטים – התאמת תוכנה לצרכים ולפרויקטים שלכם - The Puzzle
תוכנה לניהול פרויקטים

תוכנה לניהול פרויקטים – התאמת תוכנה לצרכים ולפרויקטים שלכם

תוכנה לניהול פרויקטים היא תוכנה המתאימה בדרך כלל לעסקים בינוניים וגדולים, ארגונים, מוסדות, בתי ספר, מתנסים ועוד. בעבר כתבנו על תוכנה לניהול כספים שזה נושא לא פחות חשוב והפעם נדבר יותר על הצד התפעולי – ניהול הפרוייקטים.

התוכנה נועדה לרכז פרויקטים בצורה נכונה, ולאפשר תכנון וניהול פרויקטים בצורה טובה ויעילה יותר. חברת אריאל מתמחה בשלל תוכנות המותאמות אישית לעסקים, בינן תוכנה לניהול פרויקטים המאפשרת ארגון טוב יותר של כל פרויקט. אז במה מסייעת לנו התוכנה ולמי היא מתאימה?

במה מסייעת לנו תוכנה לניהול פרויקטים?

תוכנה לניהול פרויקטים מסייעת לנו בשלל תחומים:

  • התוכנה הופכת את ניהול הפרויקט לקל יותר.
  • מסייעת בארגון התקציב.
  • עוזרת בהאצלת סמכויות וארגון העובדים.
  • מפרידה בין כל פרויקט ופרויקט.
  • חוסכת לכם כסף ומשאבים.
  • מאפשרת לנו תכנון עתידי טוב יותר.

מהן תוכנות לניהול פרויקטים של חברת אריאל?

לאריאל מגוון תוכנות עם דגש על בסיס נתונים. התוכנות מותאמות אישית לכל עסק, חברה, ארגון ולקוח, והן חכמות ומקצועיות. התוכנות של אריאל לניהול פרויקטים, הן תוכנות שהותאמו בעיקר לארגונים גדולים, בינוניים וקטנים והם מתאימות גם למוסדות ממשלתיים, עמותות, מוסדות, ועוד.

תוכנה לניהול פרויקטים מבית אריאל הינה תוכנה פשוטה להטמעה ושימוש, ידידותית להפעלה, נותנת מענה כולל לכל פרויקט שאתם עוסקים בו, מסייעת ללקוחות מכל סוג, מותאמת לצרכים ולעובדים בארגון, מאפשרת הוספת מודולים בכל זמן, ולה ניתן שירות אישי ותמיכה טכנית בכל עת.

מדוע אנחנו זקוקים לתוכנה זאת?

ארגונים רבים עסוקים במגוון פרויקטים בו זמנית. פרויקטים שלא מאורגנים כהלכה, יכולים להיהרס רק בגלל ארגון ותכנון כושל של הפרויקט. תוכנה זאת מעולה לארגונים בהם יותר מפרויקט אחד, והיא מסדרת את הפרויקטים בצורה קלה ונגישה – מה שמונע טעויות בארגון ובתכנון. תוכנה זו יכולה להתאים למגוון רחב של תחומים – גם לחברות תוכנה, שיווק באינטרנט, ניהול פיננסי, טכנולוגיה ועוד.

התוכנה מסייעת גם לחסוך כסף ותקציב, להימנע מטעויות, לגייס כוח אדם מתאים, להבין היכן עומד הפרויקט ועוד. בתוכנה ניתוחי תקציב, והנהלת חשבונות המותאמים אישית לכל לקוח.

האם ישנה הטמעה של התוכנה?

חברת אריאל מספקת הטמעה של התוכנה בכל עת עם מטמיע אישי שמגיע עד אליכם ומסייע בהטמעת התוכנה לכלל העובדים הרלוונטיים בארגון. לאחר ההטמעה ניתן שירות אישי ותמיכה טכנית לתוכנה בכל עת.

בנוסף, אריאל מאפשרת התנסות חינם בתוכנה לתקופה של חודש ללא התחייבות – דבר שמסייע לרבים להחליט האם התוכנה מתאימה להם או לא.

1 מחשבה על “תוכנה לניהול פרויקטים – התאמת תוכנה לצרכים ולפרויקטים שלכם”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *