פיתוח אפליקציות לאנדרואיד – מדוע חשוב לפתח אפליקציה לאנדרואיד

במהלך העשור השני של שנות האלפיים, חווינו מהפך בתחום הגלישה באינטרנט. עד אז, משנות התשעים, מרבית הגלישה באינטרנט נעשתה דרך מחשבים נייחים וניידים. עם הופעת מכשירי הסמטארפון בסוף העשור הראשון של שנות האלפיים והפיכתם למכשיר אשר נמצא בידי כל אחד ואחת מאיתנו, הרי שכיום מרבית הגלישה נעשית דרך מכשיר הסלולר ולא דרך מחשבים. 

בין היתר, זה הוביל לשינוי בגישה ובאופי ההתנהלות של אתרים בכלל ובפרט של בתי עסק. במקום להתמקד בהקמת אתרי אינטרנט לסלולר, הם מפתחים אפליקציות שמותאמות באופן ספציפי למכשיר. זו אחת המשמעויות של פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

כידוע, ישנן שתי מערכות הפעלה עיקריות במכשירי סמארטפון. מערכת הפעלה אחת שייכת למכשירים של חברת אפל, IOS, בעוד המערכת השנייה שייכת לגוגל והיא מותקנת על מגוון רחב של מכשירים של חברות רבות ושונות. מדובר על מערכת אנדרואיד. במהלך השנים, הותקנה מערכת זו גם במכשירי טאבלט ובמכשירים של טלוויזיות חכמות, סטרימינג ועוד. 

מדוע חשוב להשקיע בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד

פיתוח אפליקציות באנדרואיד הוא חיוני משתי סיבות עיקריות. ראשית, מרבית המשתמשים במכשירי סלולר חכמים עושים זאת עם מערכות אנדרואיד. ההסבר לכך הוא פשוט, מרבית החברות מתקינות במכשירים שלהם מערכת זו. זאת בניגוד למערכות של חברת אפל אשר מותקנות רק במכשירים שלה. 

שנית, הרבה יותר קל ופשוט לגלוש באינטרנט סלולרי באמצעות אפליקציה מאשר דרך אתר אינטרנט. האפליקציה בנויה בצורה הרבה יותר טובה, מעוצבת יותר יפה ומתאימה יותר לגלישה סלולרית. לכן מרבית האנשים יעדיפו להתקין את האפליקציה ולהשתמש בה. 

חשוב לציין, ניתן להציע אותה בחינם וניתן לגבות עבורה תשלום מסוים וכן ניתן למכור פרסומות אשר יוצגו באפליקציה ויכניסו כסף לחברה. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *