פיתוח אתרי וורדפרס - The Puzzle
בניית אתרי אינטרנט

פיתוח אתרי וורדפרס

אם אתם רוצים להיות עם האצבע על הדופק, אתם צריכים חנות מקוונת. זה מסייע לכם להתקשר גם עם לקוחות צעירים, שכמו שכולנו יודעים הם הצרכנים של ההווה והעתיד. מחקרים אומרים כי 95% מהישראלים קונים דברים מסוימים או הכול באינטרנט, דבר שמציב אותנו במקום הראשון. אם אתם בעלי עסקים שרוצים נוכחות אינטרנט כדי להרוויח יותר, פיתוח אתרי וורדפרס למען העסק שלכם זה ממש חובה!

מהי חנות מקוונת ומה ההבדל בינה לבין חנות רגילה?

חנות מקוונת היא אתר שמיועד למסחר וממכר. למעשה, זוהי המקבילה הווירטואלית של חנות פיזית כפי שחלקנו זוכרים מהילדות שלנו. אם אתם מעוניינים להתקדם ולמכור לפלח שוק גדל, במהירות גדולה יותר, פיתוח אתרי וורדפרס בעבור המסחר שלכם הוא ממש חובה. החנות מציעה את המוצרים שלכם, את המבצעים שלכם, את השירותים שלכם, וכמובן אודותיכם, יצירת קשר ועוד. חנות רצינית, מציעה ממכר ישירות דרך האתר, באמצעות סליקת אשראי או PAYPAL. כלומר, אם הלקוח מעוניין לקנות זו לא תהיה משימה מסובכת, והוא יוכל לקנות מיד, בלי לחשוב פעמיים, בצורה בלתי אמצעית.

מהי שפת וורדפרס?

וורדפרס היא שפה שהושקה באינטרנט בשנת 2003, ומטרתה להיות קוד פתוח אשר מאפשר לאנשים לבנות ולעצב את האתרים שלהם בצורה פשוטה יותר. וורדפרס עובד על שפת PHP ומסד נתוני MYSQL, דבר שמאפשר נגישות גדולה בעבור רוב האוכלוסייה, הן לעיצוב והן לממשק. המשמעות היא – פיתוח אתרי וורדפרס בצורה ידידותי ומהירה, במחיר מופחת ובעיצוב נהדר.

מה היתרונות של פיתוח אתרי וורדפרס?

נגישות, נגישות, נגישות. האתרים הבנויים על שפה זו הם אתרים יפים, קלילים ומעוצבים בצורה מוקפדת, בטח היום עם כל האפשרויות הקיימות. בנוסף, קל מאד לשדרג, לעדכן ולתקן את האתר, ולא נדרש צוות דרקוני של מפתחי צמאי כסף כדי לתקן את האתר או לתת שירות, לכם, בעלי העסקים. בוודאי זה חשוב אם אתם סולקים כרטיסי אשראי של לקוחות! בנוסף, הרבה פחות יקר להעלות אתר של וורדפרס לאוויר, מכיוון שהוא בנוי בחלקו הגדול על חומרים שקיימים ברשת.

פיתוח אתרי וורדפרס – למקצוענים בלבד!

כדי לעשות אתר כמו שצריך, אנחנו מציעים לכם חבילה היקפית. בניית אתר בטכנולוגיית וורדפרס דורש ידע בעיצוב, בקוד, בתכנות ובממשק משתמש. כאמור, אתם בעלי העסקים, חייבים להיות בטוחים שהאתר כתוב היטב ובצורה נקיה, שהלקוחות שלכם יהינו מחוויית משתמש איכותית, ושהכסף יזרום אליכם בצורה פשוטה ומאובטחת.

יש אפשרות לקבלת חבילת אינטרנט כללית, אשר נעשית על ידי אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, אנשי אינטרנט בכל רמ"ח איבריהם, אשר אוהבים דיגיטלי, חשוב לוודא שתקבלו פיתוח אתרי וורדפרס מעוצבים למטרת מסחר, וביחד עם זה קידום SEO, נוכחות ומיתוג ברשתות חברתיות ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *