שיעורי יוגה? אפשר גם בפרטי!

יוגה הוא עיסוק בספורט שכולל הנאה רבה. מדובר בסוג ספורט שהוא קל יחסית ומוביל לרוגע רב אצל התלמיד. ספורט זה משפר מאד את הגמישות של המתאמן ומחזק את השרירים בהתאם לתוכנית האימונים.

שיעורי יוגה 

שיעורי יוגה אפשר לבצע בקבוצה וגם בפרטי. מפגש עם המדריך באופן אישי או לחלופין דרך הזום. באופן טבעי ביותר המדריך יעביר את ההנחיות בזו אחר זו וכך יתאמנו יחד. 

המטרה של האימונים ביוגה היא לפתח את המתאמן, שיגיע להעצמה של היכולות שלו, יתרגל את התרגילים שאת חלקם הוא כבר מכיר כמו ברכת השמש הקטנה והגדולה וישלב ביניהם תרגילים חדשים. האימונים הללו מוסיפים לכל מתאמן המון אנרגיה ומסייעים לו לשמור על בריאותו ומגבירים את רמת הביטחון העצמי שלו. 

במקביל היוגה היא התבוננות אישית ומאפשרת למתאמן להכיר בעצמו ולהתפתח תודעתית ולבצע תרגילים שונים אשר משפרים את מצב בריאותו אם הוא חולה, מונעים מחלות מסוימות ועוד.

שיעור פרטי ביוגה 

לשיעורים פרטיים ביוגה צריך רק שניים, מורה ותלמיד. אפשר גם מורה וקבוצת תלמידים באופן פרונטלי או בזום. 

התלמיד מתארגן לשיעור ומכין מזרן על הרצפה כדי שיהיה לו נוח לבצע את התרגילים על מצע רך. בדרך זו המורה מסביר בכל פעם מה יהיה התרגיל הבא, מדגים את אופן הביצוע ולאחר מכן התלמיד מבצע זאת. המורה רואה את הביצוע ומעיר הערות בונות כיצד אפשר לשפר את אופן הביצוע ולאחר מכן התלמיד מבצע זאת שוב עד שהוא מבצע זאת ברמת הגמישות הנדרשת. בתום שיעור היוגה, התלמיד חש תחושת סיפוק אדירה מההתנהלות במהלך האימון וכעת הוא מרגיש שיש בו כמות עצומה של אנרגיה והוא כבר מחכה לשיעור יוגה הבא. למידע בנושא שיעורים פרטיים לגיטרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *